Duvar Ve Zemin Seramikleri

Hizmetlerimiz

Duvar Ve Zemin Seramikleri

Yaşam alanlarınızda ve mekanlarınızın dekorasyonunda kullanacağız duvar ve zemin seramikleri evinizin dokusunu kolaylıkla değiştirecektir. Kullanılan seramikler kalebodur ve fayans olmak üzre ikiye ayrılmaktadır.

Zeminlerde kullanılan  kalebodur ve çizilme, kırılma, yıpranma oranı çok zor olan ürünlerdir ahşap, pvc yada metal dolap ve ürünlerin sürtünme, çarpma, düşme gibi basit yollarla çizip yıpratamayacağı gibi kullanım ömrü çok uzun olan ürünlerdir.

Fayans: Duvarlarda kullanılan ürün olduğundan çizilme ve kırılması kalebodura nazaran biraz daha yumuşak ürünlerdir takdir edersinizki duvarlarda kullanılan tüm malzemeler zemin malzemesine nazaran biraz daha gevşek bazlı ürünlerdir ve fayansların üretim amacıda budur.

Zemin seramiği kalebodur ve duvar seramiği olan fayansla mutfak ve banyo gibi odalarınızda harika bir görünüme sahip olabilirsiniz.  Farklı olanlarda kullanacağınız çeşitli renk tercihleri evinize ışıltı katarken, yeni bir görünüşle birlikte daha modern bir atmosfere sahip olabilirsiniz. Sağlam Yapı, aklınızdaki dekorasyonu evlerinize olduğu gibi işlemektedir...


Denizli'de 2004 yılında faaliyete geçen Sağlam Yapı, inşaat sektörüne yenilik katmak ve geleceğe taşınan yapılar inşa etmek amacıyla kurulmuştur.