Özel Mutfak İmalatı

Hizmetlerimiz

Özel Mutfak İmalatı

Sağlam Yapı ile yaşam alanlarınıza taze, yeni bir soluk kazandırın. Mutfaklar hem kullanış, hemde görsellik olarak mükemmel olmalıdır. Modern tasarımların ve şık bir görünüme sahip olan mutfaklar evinizin en sevdiğiniz odası olacak.  Mutfağınızın mimari durumuna ve ailenizin ihtiyaçlarına özel ve en uygun proje çizilir. Tesisat ve dekorasyonunda her ayrıntı teker teker işinin ehli ekiplerce kontrol edilir ve sizlere sorunsuzca teslim edilir.

Sağlam Yapı olarak  proje tasarlanırken öncelik talepleriniz  ve istekleriniz doğrultusunda kendi deneyim ve tecrübelerimizi sentezleyip, isteklerinize en uygun planda hazırlanır. Sizin kullanım amacınıza bağlı olarak mutfak dolaplarınızın , tezgahınızın, elektrikli beyaz eşyalarınızın, yemek masanızın konumu vb. gibi mutfak eşyalarında yapılacak yeni düzenleme çok önemlidir. Çünkü; bu işlemler sürekli yada her sene yapılacak düzenlemeler değildir. Aksine kalıcı, uzun süre kullanılacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca,  gelişen teknolojiye göre artan elektrikli cihazların  elektrik tesisatları,  temiz su giriş ve atık su gider tesisatları kontrol edilmeli,  gerekirse yenilenmelidir. 


Denizli'de 2004 yılında faaliyete geçen Sağlam Yapı, inşaat sektörüne yenilik katmak ve geleceğe taşınan yapılar inşa etmek amacıyla kurulmuştur.